Magyarországon mind a médiában, mind a társadalomban uralkodó volt egy átható anti-age attitűd, amely azt sugallta, hogy a 45 év feletti nők nem teljesen integrált tagjai a közösségnek, és hogy aggodalmaik jelentéktelenek. A Dove innovatív Pro-Age termékcsaládja a változás katalizátoraként jelent meg, amely nem csak az öregedő bőr egyedi igényeivel foglalkozik, hanem az öregedéssel és a szépséggel kapcsolatos uralkodó attitűdöket is megkérdőjelezi. A FleishmanHillard Café vállalta azt a sokrétű küldetést, hogy ne csak népszerűsítse ezt az úttörő termékcsaládot, hanem elősegítse azt a társadalmi változást, amely az érettség bölcsességét és kecsességét ünnepli. A szépségápolási fogalmak újradefiniálásával a kampány célja az volt, hogy az öregedéssel kapcsolatos szemléletet befogadóbbá és elismerőbbé tegye, és képessé tegye a nőket arra, hogy magabiztosan és büszkén vállalják fejlődő szépségüket.
A 2007 szeptemberétől 2008 áprilisáig tartó kampányt stratégiailag két szakaszra osztottuk, hogy maximalizáljuk a hatását. A kezdeti előkészítő szakasz a véleményformálók bevonására és a közvélemény figyelmének felkeltésére összpontosított ezzel a provokatív témával kapcsolatban. Szily Nóra, a kampány nagykövete hiteles, ismert, 45 év feletti személyiségekkel készített tanulságos interjúkat, amelyeket később vezető életmód lapokban jelentettünk meg. Az üzenet további erősítése érdekében szponzoráltuk a „Nők a reflektorfényben” rendezvényt a Ludwig Múzeumban, amely lehetőséget biztosított a sajtó és a nagyközönség számára, hogy első kézből ismerjék meg a terméket. Az aktiválási fázis célja az volt, hogy minél szélesebb közönséget érjen el egy széles körű médiakampánnyal, aminek központi eseménye egy 15 állomásos országos roadshow volt KORHATÁRTALANUL (~Korhatár nélkül) néven, női szervezetekkel együttműködve, és minden egyes állomáson sajtóvisszhangot kapott. Három hétköznapi nőt is kiválasztottunk, akik minden egyes kampányeseményen a korhatár nélküli koncepció nagyköveteiként működtek közre, hitelesebbé téve ezzel az üzenetünket. A kampány az „Ők a nők” című, a korábban megjelent interjúkat összegyűjtő könyv kiadásában csúcsosodott ki, amelyet a Nőnapon egy nagyszabású sajtóeseményen mutattunk be a megkérdezett hírességekkel közösen. A kampány lezárásaként szakértő által vezetett sajtókonferenciákat szerveztünk, amelyek a korosztály számára releváns konkrét kérdésekkel foglalkoztak, így biztosítva az üzenetünk átfogó és hatásos megközelítését.
A Dove Pro-Age kampány figyelemre méltó sikert ért el, minden várakozást felülmúlva és kivételes eredményeket produkálva. Az értékesítési volumenre vonatkozó célokat megháromszoroztuk, és a Pro-Age termékek 2008-ban bestsellerré váltak. A kampány hatása túlmutatott a kereskedelmi sikeren, 144 publikációt generált. Szily Nóra „ŐK A NŐK” című könyve, amely az idősödő nők és a társadalom kapcsolatát vizsgálta, helyet szerzett a Libri top 10-es bestsellerlistáján. A FleishmanHillard Café által kidolgozott innovatív kampány koncepciója hat országban valósult meg, és nemzetközi elismerést szerzett. A 45-59 éves nőket megcélzó kezdeményezés 2009-ben Silver Effie Awardot kapott, amely a kreatív kiválóságot, a marketinghatékonyságot és a reklámcélok elérését ismerte el. Továbbá a kampány kiemelkedő PR-stratégiájának köszönhetően 2008-ban bekerült a rangos nemzetközi Excellence Awards díj jelöltjei közé, ami megerősítette a kampányt, mint az öregedésről és a szépségről alkotott társadalmi elképzelések megkérdőjelezésének átalakító erejét.